EN NL
(Huissponsor van FC Tutor)
(Huissponsor van FC Tutor)
igg bouweconomie.
VisionDirect.nl
XXIIIe Bestuur (2017/2018)
Voor algemene vragen en vragen omtrent sponsoring kunt u contact opnemen met de voorzitter.
Voor vragen omtrent lidmaatschap en wedstrijden kunt u contact opnemen met de secretaris.
Voor vragen omtrent tenues en contributie kunt u contact opnemen met de penningmeester.
Voor vragen omtrent trainingen en selectiegerelateerde zaken kunt u contact opnemen met de technische zaken.
 

Rens DoornbuschRens Doornbusch
Voorzitter
voorzitter@fctutor.com
0624469001
Tim AlersTim Alers
Secretaris
secretaris@fctutor.com
0657986964
Samir MohammadSamir Mohammad
Penningmeester
penningmeester@fctutor.com
0687009531
 
XXIIe Bestuur (2016/2017)
Voorzitter:
Mitchel Deken
Secretaris:
Chris Langhout
Penningmeester:
Rens Doornbusch
Technische zaken:
Erik Spaans
 
XXIe Bestuur (2015/2016)
Voorzitter:
Jibbe Knuit
Secretaris:
Mitchel Deken
Penningmeester:
Roy Groot
Technische zaken:
Sam Bom
 
XXe Bestuur (2014/2015)
Voorzitter:
Ruben van Montfort
Secretaris:
Hendrik Verdonck
Penningmeester:
Dennis Roelofsen
Technische zaken:
Jibbe Knuit
Vice voorzitter:
Sam Bom
 
XIXe Bestuur (2013/2014)
Voorzitter:
Coen Hennipman
Secretaris:
Leonard Vischer
Penningmeester:
Ruben van Montfort
Technische zaken:
Dominique Biever
Wedstrijdsecretaris:
Marijn de Smit
 
XVIIIe Bestuur (2012/2013)
Voorzitter:
Dominique Biever
Secretaris:
Leonard Vischer
Penningmeester:
Coen Hennipman
Wedstrijdsecretaris:
Nanda Naber
Technische zaken:
Marijn de Smit
 
XVIIe Bestuur (2011/2012)
Voorzitter:
Joost Smits
Technische zaken:
Dominique Biever
Secretaris:
Leonard Vischer
Wedstrijdsecretaris:
Leon Hietbrink
Penningmeester:
Coen Hennipman
Lid:
Sybren Weeke
 
XVIe Bestuur (2010/2011)
Voorzitter:
Joost Smits
Secretaris:
Dominique Biever
Penningmeester:
Jasper Kreeft
Wedstrijdsecretaris:
Leon Hietbrink
Technische zaken:
Sybren Weeke
 
XVe Bestuur (2009/2010)
Voorzitter:
Joost Smits
Secretaris:
Joost Smits
Penningmeester:
Jasper Kreeft
Wedstrijdsecretaris:
Leon Hietbrink
Technische zaken:
Joost Smits
 
XIVe Bestuur (2008/2009)
Voorzitter:
Ferco van der Weg
Secretaris:
Ivan Tanis
Penningmeester:
Laurens van Dijk
Wedstrijdsecretaris:
Leon Hietbrink
Technische zaken:
Joost Smits
 
XIIIe Bestuur (2007/2008)
Voorzitter:
Joost Smits
Secretaris:
Bart Wolters
Penningmeester:
Laurens van Dijk
Wedstrijdsecretaris:
Ivan Tanis
 
XIIe Bestuur (2006/2007)
Voorzitter:
Jan Hordijk
Secretaris:
Ronald Immerzeel
Penningmeester:
Alexander van der Zee
Penningmeester:
Emile Rosenberg
 
XIe Bestuur (2005/2006)
Voorzitter:
Renske van Slooten
Penningmeester:
Ruud van Sloten
Penningmeester:
Marino Nieuwhof
 
Xe Bestuur (2004/2005)
Voorzitter:
Renske van Slooten
Penningmeester:
Ruud van Sloten
Secretaris:
Marino Nieuwhof
 
IXe Bestuur (2003/2004)
Voorzitter:
Agnes Kloosterman
Penningmeester:
Ankie Stam
Secretaris:
Pieter de Jong
 
VIIIe Bestuur (2002/2003)
Voorzitter:
Dennis Snijders
Penningmeester:
Thijs Oppermann
Secretaris:
Samantha Jager
 
VIIe Bestuur (2001/2002)
Voorzitter:
Saskia van Vuren
Penningmeester:
Marieke Suijkerbuijk
Secretaris:
Marja Beukers
 
VIe Bestuur (2000/2001)
Voorzitter:
Joris Goos
Penningmeester:
Pieter Timmerman
Secretaris:
Mirjam Pietersma
 
Ve Bestuur (1999/2000)
Voorzitter:
Klaske van Heusden
Penningmeester:
Harmen Bronkhorst
Secretaris:
Mirjam Pietersma
 
IVe Bestuur (1998/1999)
Voorzitter:
Pim Messelink
Penningmeester:
Mark Meeder
Secretaris:
Sannie Verweij
 
IIIe Bestuur (1997/1998)
Voorzitter:
Maaike Velderman
Penningmeester:
Maaike Kaiser
Secretaris:
Leon Boon
 
IIe Bestuur (1996/1997)
Voorzitter:
Marc Slaghekke
Penningmeester:
Martijn van der Laar
Secretaris:
Leon Boon
 
Ie Bestuur (1995/1996)
Voorzitter:
Hubert Kuijpers
Penningmeester:
Stefanie Nuijtens
Secretaris:
Edward Rademaker
Lid:
Michael van Lieshout
 
Ereleden
NaamLid geworden inErelid sinds
Joost Smits2005Jun 2012